Ściany Przeciwpożarowe

Szklenie pojedyncze lub zespolone z możliwością dowolnego wykończenia

Ściany przeciwpożarowe Sigirya występują w trzech wariantach, które można modyfikować według potrzeb. To Sigirya Frame, Sigirya Clear i Sigirya Wood.

Z technicznego punktu widzenia ściany oddzielenia pożarowego to elementy, które dzielą budynek na strefy. Ich głównym zadaniem jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się ognia i wydłużenie czasu na przeprowadzenie ewakuacji osób znajdujących się w środku. To standard wymagany przez prawo, aby ludzie bezpieczniej czuli się w dużych przestrzeniach użytkowych, a my posunęliśmy się o krok dalej i dostosujemy nasze dzieła do Twoich wnętrz.

Jako producent ścian PPOŻ. doskonale zdajemy sobie sprawę z ogromnego zaufania, jakie dostajemy od inwestorów od lat. Dziękujemy Wam! Wiemy, że w przypadku zabezpieczeń oddzielenia pożarowego nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego też do Państwa dyspozycji oddajemy innowacyjne rozwiązania, które sprawdzą się w przypadku zabytków, obiektów użyteczności publicznej czy też przemysłowych.

Zadbaliśmy również o asortymentową różnorodność, dzięki czemu znalezienie produktu idealnie wpisującego się w konkretne oczekiwania nie stanowi żadnego problemu. Zapewniamy, że wbrew powszechnej opinii ściana PPOŻ., podobnie zresztą jak okno, nie musi być jedynie elementem technicznym. Odpowiedni design pozwala dobrze wkomponować ten element w stylistkę wnętrza.

Producent ścianek PPOŻ

Ogień to zdecydowanie największe zagrożenie zarówno dla samej konstrukcji budynku, jak i dla osób znajdujących się w jego wnętrzu. Kluczem do ograniczenia potencjalnych strat jest skuteczne spowolnienie rozprzestrzeniania się pożaru wewnątrz obiektu. Najlepszym dostępnym obecnie sposobem na zrealizowanie tego założenia jest wykorzystanie nowoczesnych ścian ppoż.

Jako producent zapewniamy Państwu dostęp do wielu ciekawych rozwiązań technologicznych. Zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment nie tylko spełniał wszystkie najważniejsze normy związane z odpornością na działanie wysokich temperatur, aby był także prosty w montażu . I szczelny.

Dlaczego szczelność? Chodzi oczywiście o to, że podczas pożaru realne niebezpieczeństwo stwarza nie tylko ogień. Równie zabójczy jest też dym – a szczegółowiej rzecz ujmując – gazy znajdujące się w jego składzie, w tym – tlenek węgla. Odseparowanie tego typu substancji od osób znajdujących się w budynku znacząco zwiększa szanse na skuteczne przeprowadzenie ewakuacji. To dłuższy czas na ratowanie życia wszystkim uwięzionym w budynku.

Jeżeli zatem poszukują Państwo najwyższej klasy ścian przeciwpożarowych, to nasza oferta z pewnością wyczerpie oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Podczas realizacji każdego zlecenia zapewniamy w pełni kompleksową obsługę!