Okna przeciwpożarowe

Seria okien stałych i otwieranych idealnie dostosowuje się do wysokich wymagań zabytków i obiektów nowoczesnych

Okna przeciwpożarowe – producent

Kształt okien oraz zdobienia mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań architektów i konserwatorów. Jednymi z najciekawszych propozycji znajdujących się w naszej ofercie są nowoczesne okna przeciwpożarowe. Jako producent zapewniamy Państwu ich doskonałą jakość oraz wysoką skuteczność ochrony przed rozprzestrzenianiem się płomieni.

Dlaczego to tak istotne? Biorąc pod uwagę fakt, że zarówno budynki mieszkalne, jak i biurowe oraz przemysłowe zlokalizowane są coraz bliżej siebie, istnieje konieczność wykorzystania rozwiązań systemowych, które w razie pojawienia się sytuacji kryzysowej powstrzymają ogień i pozwolą osobom znajdującym się wewnątrz ewakuować się. Prawo przeciwpożarowe ciągle się zmienia, a pożary wybuchają mimo wszystko. Jesteśmy na bieżąco z ustawami i rozporządzeniami i posiadamy aktualne badania, atesty i certyfikaty, które pozwalają nam bezkonkurencyjnie dostarczać dobre i bezpieczne przeciwpożarowe rozwiązania.

Choć dostępne na rynku produkty oddzielenia przeciwpożarowego kojarzą się przede wszystkim ze ścianami PPOŻ. i z bramami, to równie ważną rolę w bezpieczeństwie przeciwpożarowym odgrywają właśnie okna. Pomimo, że swoim wyglądem przypominają one klasyczną stolarkę otworową, to od swoich standardowych odpowiedników różnią się przede wszystkim budową oraz wykorzystanymi do produkcji materiałami. Fakt ten dotyczy każdego elementu – w tym głównie pakietów szybowych, ościeżnic i skrzydeł.

W przygotowanej przez naszych najlepszych specjalistów ofercie znajdą Państwo wyroby w wariancie otwieranym oraz nieotwieranym. Wybór konkretnej technologii uzależniony jest oczywiście od specyfiki konkretnego budynku. Niektóre z naszych okien zostały zaprojektowane z myślą o budownictwie jednorodzinnym, a inne – o obiektach użyteczności publicznej. W razie wątpliwości, na którą z opcji przeciwpożarowych się zdecydować, zachęcamy do kontaktu. Jako producent okien, ścian i drzwi PPOŻ. gwarantujemy inwestorom kompleksowy wymiar obsługi. Wszyscy zainteresowani mogą liczyć nie tylko na konkurencyjne warunki współpracy, ale także przygotowanie szczegółowej wyceny, która pomoże precyzyjnie określić zakres inwestycji.

 

Nie mamy wątpliwości co do tego, że wysokiej klasy okna powinny zapewniać przede wszystkim bezpieczeństwo – i nie chodzi tutaj jedynie o odporność na włamanie. Dlatego też oddajemy do Państwa dyspozycji stolarkę, która w razie pojawienia się niebezpieczeństwa pożaru, doskonale wywiąże się z powierzonej funkcji. Decydując się na współpracę z naszą firmą, klienci mogą liczyć na dostęp do bardzo rozbudowanej i elastycznej oferty.